Copyright © 2014 All Rights Reserved. Joanna IL - Fotografia

Sesje odbywają się w zaciszu domowego, przytulnego studio w Warszawie

Podczas sesji zawsze panuje miła atmosfera, a zdjęcia z niej stają się pamiątka na  lata. Jestem osobą otwartą i zawsze staram się dostosować do potrzeb i oczekiwań rodziców, a na zdjęciach uchwycić dziecięce emocje, uśmiech i pozytywną energię, której są pełne.

Jeśli jesteś w ciąży i chcesz by Twój Maluszek również miał pamiątkę w postaci takich zdjęć, nie czekaj, umów się lub zarezerwuj wstępnie termin sesji jeszcze przed porodem by później nie okazało się, że nie mam wolnych terminów!

FAQ –  Najczęściej zadawane pytania:

 1. jaki jest najlepszy wiek dziecka na wykonanie sesji?
  najbardziej szczególne są sesje noworodkowe. najlepszy okres na wykonanie takiej sesji to dwa pierwsze tygodnie życia Maleństwa, wtedy najwięcej i najmocniej śpią, są bardzo plastyczne i można je ułożyć w słodkie pozy.
  Kolejny fajny czas na wykonanie sesji, to ten, w który dziecko samo już siedzi, jest bardziej aktywne i komunikatywne, czyli ok. 6-7 miesiąca.
 2. z jakim wyprzedzeniem trzeba zarezerwować sesję?
  w przypadku sesji noworodkowej na sesję najlepiej umówić się jeszcze przed pojawieniem się Maluszka na świecie.
  sesje bobasków – aby mieć pewność, że znajdę dla Was dogodny termin na sesję, proponuję zapisywać się przynajmniej miesiąc wcześniej.
 3. jak przygotować się do sesji/co zabrać ze sobą na sesję?
  wszystkie akcesoria na zdjęciach typu kocyki, koszyki, ubranka, czapeczki czy opaski należą do mnie, więc Wy ze swojej strony na sesję zabieracie ulubiony kocyk Maluszka, zestaw do przebierania i zapas pieluszek, ewentualnie w przypadku starszych bobasków – grzechotki, etc. Oczywiście inwencja twórcza, pomysły i zaangażowanie rodziców w sesję są jak najbardziej mile widziane
 4. ile trwa sesja?
  każda sesja, tak jak każde dziecko jest inna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dlatego też wszystko zależy od małego Modela, od jego humorku, od tego jak będzie pozował i jaki będzie miał humorek ile razy trzeba będzie go nakarmić, przytulić czy przebrać. W związku z tym czas sesji może być różny. Raz może trwać 3 godzin, a innym razem 5 godzin jednak czasu na fotografowanie mamy tyle, ile nasz mały model będzie go potrzebował.
 5. czy zdjęcia Maluszków są bezpieczne?
  oczywiście! podczas wykonywania zdjęć, Rodzice są na wyciągnięcie ręki, bardzo często asekurują i pomagają w sesji – czuwają! a ja każdego Modela traktuję tak, jakbym miała na rękach własne dziecko. Bezpieczeństwo to podstawa!
 6. gdzie mieści się studio?
  moje domowe studio mieści się w Warszawie na Tarchominie, przy ul. Strumykowej
 7. czy na gotowych, obrobionych już zdjęciach do wywołania również będzie logo?
  na zdjęciach w wersji do wywołania nie ma mojego logo.